Pas "Levizjes Ik", Grubi e pagëzon Kasamin me një emër ekzotik (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, e ka "pagëzuar" me një emër tjetër kreun e Lëvizjen Besa, Bilall Kasamin.

Ai e ka quajtur atë si Bilall Usain Bolt, duke e krahasuarit me sprinterin e njohur botëror për rekorde në vrapim.

"Le ti tregon dikush Bilall Usain Bolt Kasamit sa s'ka ik, që Juventusi, Real Madridi dhe BDI fituan sot", ka shkruar Grubi në profilin e tij në Facebook.

Ironia e Grubit ndaj Kasamit vjen pas largimit të deputetëve të Besa-s pak minuta para se të fillonte dhuna e paramilitarëve maqedonas në Kuvendin e Maqedonisë. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori