Grubi "këshillon" Fazliun, ja si i përgjigjet ai
Artan Grubi
Gjatë debatit të djeshëm në "Click Plus", për zhvillimet politike në Maqedoni, deputeti i BDI-së Artan Grubi nuk ka hezituar që t’i japë një këshillë Bekim Fazliut.

Grubi u shpreh se duhet të rregullojë diskursin dhe fjalorin politik me qëllim që të fitojë sa me shume vota në zgjedhjet e ardhshme, tha Grubi.

Fazliu duke e falënderuar për këshillat, i kërkoi Grubit qe keshillat ti jape te Bashkimit Demoratik për Integrim.

"Vazhdo ta këshillosh BDI-në. Me këshillat e tua kjo parti është duke ecur mirë", u shpreh Fazliu. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2015, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori