Grabitje në Shkup, pronari ishte me pushime
Shtëpia e një qytetari në Shkup ka rënë pre e grabtijes, teksa ai ka qenë me pushime.

Sipas burimeve policore, grabitja ka ndodhur mes datave 4 dhe 5 gusht, kur H.H ka lajmëruar se i është grabitur shtëpia.

Mësohet se grabitësit kanë arritur të marrin sasi ari, dokumenta dhe një sasi parash prej 37.000 eurosh.

Pronari ka deklaruar se ia kanë vjedhur shtëpinë, duke ia thyer dritaren. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori