Grabitet shtëpia e deputetes së LSDM-së
Shtëpia e deputetes së Lidhjes Social Demokrate Biljana Kazanxhiska është vjedhur këtë fundjave. Në natën e 13 dhe 14 korrik në zonën e Shtipisë ku ndodhet edhe shtëpia e Kazanxhiskës është realizuar vjedhja, ndërsa deputetja me familjarët ndodheshin në një aheng.

Hajdutët për t'u futur në shtëpinë e saj kanë prerë rrjetën mbrojtëse të dritares së katit të parë, shkruan Zhurnal. Pas kontrollit në shtëpi, kishte arritur të marrë sasi të konsiderueshme të arit dhe rreth 200 euro.

Policia është duke punuar në zbardhjen e rastit. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2013, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori