Grabitësit vjedhin 25,000 stoli në Kumanovë
Stoli ari dhe argjendi me vlerë 18.500 dhe 6,500 euro janë vjedhur mbrëmë në një shtëpi private në Kumanovë.

Siç njoftojnë nga policia, grabitja është bërë nga persona të panjohur, te cilet gjate orës 20:30 deri më 22.18, kane hyre me force në shtëpinë e shtetasit A.A.

Grabitesit kane mundur te vjedhin vathë, perla, byzylykë, varëse, unaza, ora, stoli argjendi dhe me pas jane larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia po punon per identifikimin e autoreve. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2015, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori