Gostivarasi dhunon 13-vjeçaren
Një gostivaras me inicialet S.H, 18-vjeç dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj një të miture vetëm 13-vjeçe.

Policia ka ngritur padi penale kundër 18-vjeçairt, duke e akuzuar atë për "dhunë ndaj të miturave".

MPB-ja ka thënë se 10 qershor, një 13-vjeçare ka shkuar në baraken e të akuzuarit dhe në këtë moment, adoleshenti ka ushtruar dhunë ndaj së miturës. /albeu.com/


Shtuar më 05/08/2014, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori