Gostivar, krisma në dasmë, plagoset 33-vjeçari
Pëlqej
Një person i panjohur, gjatë një ceremonie mortore, në fshatin Çegran të Gostivarit, ka qëlluar me armë zjarri në ajër, duke lënduar A.S, 33-vjeç.

I plagosuri është dërguar në Qendrën Urgjente shëndetësore të Gostivarit.

Policia tha se po zbardh ngjarjen dhe se do të nisin hetimet për rastin. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori