E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Gostivar, burri rreh gruan dhe djalin
Një burrë 57-vjeçar nga Gostivari ka shkuar në shtëpi i dehur dhe ka nisur të ushtrojë dhunë mbi anëtarët e familjes.

Ai ka nisur të godasë gruan dhe në këtë moment ka ndërhyrë djali, të cilin burri e ka goditur me grushta në kokë dhe në trup, shkruan Tetova Sot.

Gruaja ka shkuar në polici dhe ka kërkuar ndjekje penale për bashkëshortin.

Policia ka njoftuar se për rastin do të merren masa./albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori