GOSTIVAR/ Babai denoncon mësuesin: Ka përqafuar dhe puthur vajzën time
Dje rreth orës 18 e 20 minuta, 39 vjeçari banor i fshatit Gostivar ka denoncuar se mësuesi 54 vjeçar e kishte thirrur vajzën e tij të mitur në një klasë të zbrazët në shkollë ku ajo mësonte, e ka përqafuar dhe e ka puthur, njofton policia përcjell TS.

Mësuesi është thirrur dhe është ndaluar në Stacionin policir në Gostivar për procedura të mëtejshme dhe për pastrim të plotë të ngjarjes.
Shtuar më 30/01/2020, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori