Gjobiten 541 persona për mosmbajtjen e maskës në Maqedoni
Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin Maqedonisë, lidhur me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale në fytyrë, janë regjistruar 541 shkelje, kumtoi MPB.

Ministria e Punëve të Brendshme bën apel qytetarët t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjella nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.
Shtuar më 23/11/2020, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori