Gjendet trupi i pajetë i një 26-vjeçari në spitalin e Prilepit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Trupi i pajetë i një 26 vjeçari nga Prilepi është gjetur në ish-objektin e repartit për infektim të spitalit në Prilep.

Vdekja e të riut është konstatuar nga ana e mjekut, ndërsa po vijojnë hetimet prokurori publik dhe ekipi i policisë së Prilepit për të gjetur shkaqet e vdekjes së të riut.

Ndërkohë, me urdhër të Prokurorisë, trupi i pajetë është dërguar për autopsi, transmeton "portalb.mk". /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2017, ora 13:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.