Gjendet i varur një 25-vjeçarë në Strugë
Një 25-vjecarë me iniciale Sh.A me oigjinë egjiptiane është gjetur i varur sot në Strugë.

25-vjecari kishte humbur prej ditësh ndërsa sot u gjet i varur në një pemë në afërsiplazhit në Strugë.

Policia ka vazhduar hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë dhe arsyet e ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2017, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori