Gazetarja maqedonase: Nëse formohet qeveri LSDM-BDI, populli do marrë në dorë institucionet (VIDEO)
Gazetarja kontroverse proqeveritare, Mirka Velinovska, e cila ka qenë e ftuar gjatë emisionit "Në Qendër" të Vasko Eftov, ka thënë se edhe nëse LSDM dhe BDI bëjnë qeverinë, ajo nuk do të jetë jetëgjatë.

Kjo për shkak se sipas Velinoskas, populli do të marrë në duar institucionet.

Gazetarja gjithashtu thotë se nuk beson që këto dy parti do të arrijnë të bëjnë qeveri. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2017, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori