Gazetari Sami Ademi konfirmon vdekjen e djalit: Ma vranë me thikë në zemër (FOTO)

Postimi ne Facebook i Sami Ademit
Gazetari Sami Ademi, në proflin e tij në Facebook, ka konfirmuar vdekjen e djalit të tij, Laert Ademi, i cili humbi jeten mbrëmjen e djeshme pas goditjes me thike ne zemer.

"Te nderuar miq ju njoftoi se prej mbreme ne shtepin time nuk “banon” gezimi!!! Me nje goditje me thike ne zemer nga plaget e marra ka nderruar jete djali im i dyti Leart Ademi. Varrimi do tebehet me oren 14:00,ndersa namazi i xhenazes do te falet ne xhamin e Qairit afer Tinexit.

Shpirti po me digjet,te gjithe ju qe deshironi te merrni pjse ne varrim jeni te mireseardhur! Sapo i pat mbushur 19 vjet", shkruan Ademi

Incidenti i rëndë ndodhi dje në Çair, ku dy grupe jane perleshur fizikisht në afërsi të restorantit “Biznes” dhe ku Leart Ademi u godit me thikë në zemër. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori