Ganiu, Zaev dhe Shilegov mblidhen për kampusin e UNT-së
Pëlqej
Sot në orën 16.00 në hapësirat e kazermës Ilinden, kandidati Visar Ganiu do të takohet me Kryeministrin Zoran Zaev dhe me kryetarin e ri të QytetitShkupit Petre Shilegov.

Tema e bashkëbisedimit është në lidhje me projektin ideor të kampusit univerzitar Nënë Tereza.

Po ashtu rreth orës 16.30 është parashikuar një takim tek Stadiumi i futbollit në F. Tophanë të poshtme ku kandidati Ganiu, bashkë me Kryeministrin dhe Kryetarin e QytetitShkupit, do të bashkëbisedojnë me banorët e F.Tophanës. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori