Foto e rrallë e Selës në spital natën e përgjakshme të 27 prillit (FOTO)

Pëlqej
Kjo është një nga fotot e kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Sela natën e përgjakshme, i cili në gjendje të rëndë ishte sjellë në Klinikën e Shkupit.

Kjo foto dhe foto të tjera që janë të tmerrshme, për shkak të plagëve të rënda të Selës, janë prezantuar në Kongresi Amerikan, ku ka qenë i pranishëm edhe zv/ndihmës sekretari amerikan i shtetit Brian Hoyt Yee.

Fotot u publikuan nga ish-kongresmeni dhe kryetari i LQSHA, Joe
DioGuardi, i cili ka thënë se këto foto janë të tmerrshme dhe se sulmi ndaj Selës ishte mirë organizuar nga strukturat e VMRO-DPMNE dhe policisë, duke u përzier edhe huliganë maqedonas, njofton INA.

Këto foto kanë tmerruar administratën amerikane. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori