Foshnja i parë në Kumanovë është djalë
Foshnja i parë në Kumanovë është shqiptar dhe i gjinisë mashkull. Foshnja ka lindur në Spitalin e Kumanovës në orën 5:05 minuta ndërsa raportohet se edhe nëna Iznure Ademi dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Fëmija i lindur i familjes Ademi është nga fshati Hotël. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2015, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori