Flasin hoxha dhe prifti që ndajnë të njëjtin oborr (VIDEO)
Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse.

Imami dhe prifti duan që muri i ndërtuar para disa vitesh mes xhamisë dhe kishës të rrënohet.
Shtuar më 07/07/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori