Flakët përfshijnë RTVM-në
Mbrëmjen e së martës në godinën e RTVM-së ka rënë një zjarr, shkaku i të cilit është diegia e aparatit për ftohje dhe nxehje të ujit.

Ashtu sikurse njofton Ministria e Punëve të Brendshme, zjarri ka nisur rreth orës 21 në hapësirat e bodrumittelevizionit.

Gjatë rënies së zjarrit ka qëlluar një i punësuar i televizionit, i cili është marrë me këtë situatë. Ndëkohë që nga policia i punësuari është marrë për mbikqyrje të rastit. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2013, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori