Takohet Kryesisë Qendrore e BDI-së, Bujar Osmani: Nuk presim vendim sonte
Bashkimi Demokratik për Integrim ka mbledhur sonte kryesinë e ngushtë për të diskutuar lidhur me mbështetjen apo jo për LSDM-së për të krijuar qeverinë.

“Jemi duke shqyrtuar materiale e grupeve punuese. Nuk presim vendim sonte. Jemi duke shqyrtuar çdo vendim.” tha mes tjerash Osmani.

Në takim janë të pranishëm lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, nënkryetarët Teuta Arifi, Nevzat Bejta dhe Izet Mexhiti si dhe anëtarë të tjerë të Kryesisë Qendrore të BDI-së.

BDI thotë se sonte do të jetë mbledhje maratonike. /albeu.com/

Shtuar më 22/02/2017, ora 19:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori