Fillojnė punimet pėr fazėn e dytė tė rrugės Tetovė-Gostivar
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Renovimi dhe asfaltimi i rrugės sė vjetėr Tetovė-Gostivar shėnon sot fazėn e dytė tė punimeve tė saj. Pėr tė parė mė nga afėr punimet, zėvendėskryeministri pėr Implementimin e Marrėveshjes sė Ohrit, Musa Xhaferri, ka marrė pjesė nė fillimin e realizimit tė fazės sė dytė tė rregullimit tė kėsaj rruge.

“Sot shėnojmė fazėn e dytė tė projektit i cili ėshtė nė programin e qeverisė sė Maqedonisė dhe realizohet nga NP ‘Rrugėt e Maqedonisė’. Ne vazhdojmė tė realizojmė tė gjitha ato qė i kemi premtuar para elektoratit tonė”, ka deklaruar Xhaferi.

Projekti kap vlerėn prej 1 milion e 200 mijė euro./albeu.com/
Shtuar më 23/04/2013, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.