Fevziu pyet Ramën: A do ta kishit mbyllur USHT-në? (VIDEO)
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka marrë një iniciativë, duke mbyllur të gjitha universitetet, të cilat nuk plotësojnë kushtet për mësimdhënie.

I ftuar në emisionin "Opnion" të gazetarit Blendi Fevziu, Rama është pyetur nëse po të kishte mundësinë, a do ta mbyllte Universitetin e Tetovës.

Në këtë pyetje Rama nuk i ka kthyer përgjigje në mënyrë direkte dhe të prerë, por është tregues diplomatik. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori