Festimet për 100-vjetorin, Berisha dhe Thaçi të dielën në Shkup
Kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha dhe kryeministri i Kosovës pritet të jenë nesër në Shkup për të festuar për 100- vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Dy kryeministrat pritet të jenë në Maqedoni rreth orës 17:00 ndërsa ata do të vendosin kurora me lule pranë përmendores së partiotit të madh shqiptar Hasan Prishtina. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2012, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori