FBI: "Bombat" e opozitës nuk janë të montuara
"Bombat" e opozitës që u publikuan nga LSDM në muajin maj të vitit të kaluar ishin pikënisja e hapjes së hetimeve për funksionarë shtetëror nga Prokuroria Speciale Publike dhe nga publikimi i tyre filloi edhe kriza politike.

FBI ka vërtetuar se këto bomba nuk kanë qenë të montuara.

Këtë informacion, e përjavshmja "Fokus" e mbështet tek burimi brenda FBI-së. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2016, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori