Familja Kasumi-Latifi nga Hasanbeg apelon për ndihmë (VIDEO)
Edhe pse kanë kaluar nëntë ditë nga vërshimet në Hasanbeg të Shkupit, gjendja në këtë lagje vazhdon të jetë kritike.

Familja Kasumi dhe Latifi kanë humbur gjithçka që kishin, ndaj dhe apelojnë për ndihmë.

Ata rrëfejnë se askush deri më tani nuk i ka ardhur për ndihmë, transmeton "Gazeta Lajm". /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2016, ora 17:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori