Fakulteti Filozofik i Shkupit kundër provimit shtetëror
Profesoresha e Fakultetit Filozofik në Shkup, Biljana Vankovska ka shkruar se fakulteti nuk do ti përkrahë ndryshimet e fundit në arsimin e lartë për vendosje të provimit shtetëror.

"Fakulteti Filozofik në Shkup dhe 11 institucionet e saj hedhin poshtë idenë për provimin shtetëror”, shkruan Vankovska në profilin e saj në Facebook./albeu.com/


Shtuar më 17/12/2014, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori