"Faktori Ndërkombëtar", plas gallata me Ali Ahmetin (FOTO LAJM)

Shqiptarët i kanë patur përherë sytë dhe veshët nga Bashkimi Europian dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe këta të fundit i kanë ndihmuar jo pak, por përmendja e shpeshtë që e bën lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti "faktorin Ndërkombëtar" ka sjellë reagimerrjetet sociale.

Prej disa ditësh po qarkullojnë foto-montazhe në Facebook, të cilat ironizojnë me liderin e BDI-së dhe një pjesë të tyre mund ti shihni në foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2015, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori