EXIT POLL/ Sa % marrin PDK, VV dhe LDK në Prizren
Rezultatet e Exit Polleve të publikuara nga Shkëlzen Maliqi nxjerrin Shaqir Totajn e PDK-së të parin në Prizren me 34 për qind të votave.

Ndërkohë kandidatët e tjerë janë si më poshtë:

Shaqir Totaj PDK 34 për qind;

Mutaher Haskuka VV 27.1 për qind;

Hatim Baxhaku LDK 20.4. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori