Ermira Mehmeti hedh mbi kokë kovën me ujë me akull
Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka pranuar sfidën në Icebucketchallenge.

Ndërkohë për kovën me akull në kokë, Mehmeti ka nominuar kryeminIstrin e Shqipërisë Edi Rama, ambasadorin Amerikan në Shkup, Paul Ëohlers, dhe Moderatorin Arian Cani. /albeu.com/

Shtuar më 28/08/2014, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori