Ermira Asani emërohet anëtare e re e KSHZ-së
Komisioni i Kuvendit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve në seancën e sotme e konfirmoi Propozimin e Lëvizjes BesaErmira Asani Salija të jetë anëtarja e re e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ).

Ermira Asani Salija vjen në vend të Bedredin Ibrahimit nga PDSH-ja, sepse BESA është partia e katërt sipas numri të deputetëve në Parlament. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2017, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori