Erë e furishme dhe shi i rrëmbyeshëm
Moti sot në të gjithë Maqedoninë pritet të jetë jo i qëndrueshëm, në disa vende dhe me reshje shiu dhe me bubullima.

Gjithashtu, nuk do të mungojnë as erërat, sidomos në pjesën veriore.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 20 në 31 gradë celcius.
Edhe në Shkup pritet mot jostabil, me temperaturë mesatare prej 29 gradë celcius. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2014, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori