Enver Pajaziti porosit banorët e Bërvenicës
Porosia e Kandidatit të pavarur për Kryetarë Komune z. Enver Pajaziti drejtuar banorëve të KomunësBërvenicës.

“Kërkoni llogari nga secili prej nesh që JU kërkojmë votën. Na qëndroni pranë për çdo premtim që do të japim, na sugjeroni ndonjë projekt që ta kemi parasysh gjatë përpilimit të programit katër vjeçarë 2017-2021, na bëni pyetje deri sa të siguroheni se ai premtim është i realizueshëm. Votoni atë program që JU vlerësoni se do të jetë më i miri për zhvillimin e komunitetit ku jetoni dhe mos lejoni që vota juaj të manipulohet apo ndryshohet jashtë vullnetit tuaj të lirë!”

Enver Pajaziti

Kryetar aktual i komunësBërvenicës.
Shtuar më 20/09/2017, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori