Emërohet kryeshefi i ri i SPB-së në Tetovë
Amir Dalipi sot është emëruar si kryeshef i ri i SPB-së në Tetovë, pas shkarkimit të ish kryeshefit Nevair Shabanit, njofton Koha.

Amir Dalipi në këtë post vjen nga sektori për kontroll të brendshëm dhe standarde profesionale – Gostivar.

Zyrtarizimi pritet të bëhet gjat orëve në vijim.


Shtuar më 02/02/2018, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori