Elita 5 do argëtojë struganët për Vitin e Ri
Me rastin e festës së Vitit të Ri, komuna Strugë ka njoftuar se do të organizojë koncert festiv në qendër të qytetit.

Të ftuar do të jenë grupi Elita 5 dhe këngëtarët Agim Poshka, Leonora Hajdari, Betime Zylali, Artan Zhuta e Nita Reçi.

Komuna Strugë ka informuar se do të ketë edhe surpriza të tjera me rastin e natës së ndërrimit të viteve./albeu.com/
Shtuar më 30/12/2014, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori