Ekskluzive / Forcat policore maqedonase në drejtim të Gushincës (VIDEO)
Disa autoblinda dhe mjete tjera policore janë nisur drejt fshatit Goshincë të Komunës së Likovës në kufi me Kosovën, ku raportohet se disa persona të armatosur kanë marrë në kontroll stacionin policor në këtë pikë kufitare, transmeton Albeu.com.

Videoja i është dërguar redaksisë nga një lexues i Portalit Albeu.com teksa shihen automejete të policisë që kalojnë në fshatin Orizare. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori