Edhe sot mot i vrejtur dhe me shi
Moti sot në të gjithë Maqedoninë pritet të jetë me shi dhe i vrenjtur.

Reshjet pritet të jenë më të shpeshta në pjesën veriore të vendit.

Temperaturat do të pësojnë luhatje të tepërta, nga 10 në 26 gradë celcius.

pasdite ose orët e para të darkës mund të ketë edhe bubullima të rralla.

Edhe në Shkup pritet të mbajë mot i ngjashëm. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori