Edhe priftërinjtë mund të kenë qenë spiunë?
Komisioni për Lustrim ka nisur të shohë edhe raste priftërinjsh dhe peshkopësh, të cilët mund të kenë bashkëpunuar me shërbimet e fshehta sekrete.

Tome Axheiv i ka thënë Rel-it se informatat e para tregojnë se priftërinj dhe peshkopë kanë patur lidhje me UDB-në.

Gjithashtu, po lustrohen edhe akademikë apo ish-akademikë. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori