Edhe Baton Haxhiu bëhet patriot: Kam derdhur lot në Beograd
Gazetari Baton Haxhiu, i cili nuk mbahet të jetë ndonjë nacionalist, ka theksuar se ka derdhur lot kur ka parë flutaraken mbi Beograd.

Publicisti Baton Haxhiu, në Televizionin Rrokum, ka rrëfyer për emocionet që ka pasur kur droni ka fluturuar mbi stadiumin e Beogradit.

“Gjysmë ore mbas fluturimit të dronit kam pas lot. Mbas gjysmë ore me ra shpirti në vend”, tha Haxhiu.

Sipas Haxhiut, ai gjest që u bë në Beograd, ajo flutarake ishte super-ide dhe me siguri e ndokujt që ka vuajtur në kurriz padrejtësitë e Serbisë./albeu.com/
Shtuar më 25/10/2014, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori