E TMERRSHME / 26-vjeçari përdhunon dy motrat nga Tetova
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Tetovë, pasi një shtetas nga Maqedonia me inicialet F.B., 26 vjeç, ka përdhuruar dy motra, përcjell "Lajm. "

Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Stimnicë rreth orës 5 të mëngjesit, rreth një muaj më parë.

26-vjeçari ka hyrë në shtëpinë e motrave 12 dhe 17 vjeç, pasi e ka gjetur derën hapur, dhe më pas ka abuzuar seksualisht me to.

Ndërkohë, ndaj shtetasit F.B., është ngritur kallzim penal dhe tashmë është në pritje të vendimit të gjykatës për aktin e tmerrshëm, duke lënduar dy adoleshentet. /albeu.com/


Shtuar më 17/03/2017, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori