E rrahin dhe ia marrin paratë
Pëlqej
Një person, para supermarketin "Vero" të Tetovës, është sulmuar fizikisht dhe rrahur nga grabitësit.

Burrit të sulmuar i janë marrë 3.500 denarë, 260 euro dhe telefoni i tij celular, shkruan Lajm.

Personi i sulmuar, F.N është përplasur për tokë dhe i janë marrë paratë dhe celulari. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori