E rëndë: Djali gjen trupin e babait të vdekur në pus
38 vjeçari në Haraçina ka lajmëruar se ka gjetur trupin e babait të tij N.R në afërsi të shtëpisë familjare, gjegjësisht në pusin që ishte për ujë.

Nga MPB-ja kanë njoftuar se mjekët kanë konstatuar vdekjen dhe nuk kanë vërejtur shenja dhune.

Trupi i 68 vjeçarit me udhër të Prokurorit është dorëzuar për obduksion.

Shtuar më 21/07/2019, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori