E pabesueshme/ Martohet me dajën e saj 73 vjeç për pensionin
Një grua nga Nishi ka vendosur të martohet me dajën e saj 73 vjeçar, për shkak të pensionit të jashtëm që ka daja i saj.

Daja i saj jeton në Zvicër ndërsa ajo në Nish. Këtë rast e ka njoftuar edhe policia prej të cilës mediat njoftojnë se policia nuk mund të nis hetime për shkak se martesa nuk është ndonjë vepër penale, shkruan Zhurnal.

Ndërkohë theksojnë se martesa është jashtëligjore por e vlefshme dhe se gruaja do të mund të shfrytëtojë privilegjet nga martesa me dajën e saj./Albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori