E FUNDIT/ Policia konfiskon 135 kg marihuanë, disa të arrestuar
Pëlqej
Policia e Kosovës në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal.

Mësohet se drejtoria e trafikimit me narkotik-Ferizaj në bazë të operacionit të koduar "Qitësi" ka konfiskuar 135 kilogramë lëndë narkotike marihuanë dhe ka arrestuar disa persona. Ky operacion është zhvilluar në 11e12">11e12 shtator.

Sipas policisë droga do të transportohej në BE nëpërmjet dyerëve që tashmë janë sekuestruar, shkruan albeu.com.
Shtuar më 13/09/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori