E FUNDIT/ I moshuari vret nipin, plagos gruan dhe vajzën, në fund vret veten
Banori i lagjes Butel 1, sot rreth orës 12 në shtëpinë e tij ka gjuajtur me armë zjarri ndaj gruas së tij, vajzës së tyre dhe nipit.

Pas kësaj 84-vjeçari">84-vjeçari nga Shkupi është vetëvra.


Policia ka konfirmuar identitetin e të vrarëve.

Nipi i vrarë 32-vjeçarë plagëve ju është nënshtruar në vendin e ngjarjes, ndërsa gruaja e vrasësit dhe vajza e tyre 58-vjeçare janë dërguar në Qendrën për urgjencë dhe janë në rrezik për jetë, shkruan Telegraf.

Policia po kryen hetimr në vendin e ngjarjes.
Shtuar më 01/07/2017, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori