Holanda fiton për të pestën herë Eurovisionin, si u rendit Shqipëria
Holanda ka fituar Eurovisionin sonte ku këngëtari Duncan Laurence ka marrë kryesimin prej votave të publikut, ndërkohë që ishte renditur më poshtë nga votat e jurive.

Holanda me këngën "Arcade" ka marrë një total prej 492 pikësh. Jonida Maliqi u rendit në vendin e 17 duke marrë në total 90 pikë, ku 47 erdhën nga publiku dhe 43 nga juritë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 00:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori