Arrihet marrëveshja, Zaevi bind Kasamin
Është arritur marrëveshja mes kryeministrit dhe liderit të partisë në pushtet LSDM, Zoran Zaev dhe liderit të njërit krah të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, lajmëroi deputeti dhe zëdhënësi i LSDM-së, Kostadin Kostadinov.

Ende nuk dihet se cilat janë detajet e marrëveshjes si dhe se kur do të mbahet seanca për ndryshimet kushtetuese.
Shtuar më 11/01/2019, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori