E DHIMBSHME/ Ndërron jetë 4-vjeçari nga Kërçova që u sulmua nga qentë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ka ndërruar jetë i mituri 4-vjeçar i cili u sulmua nga një tufë qensh endacak pak ditë më parë.

Por, edhe pas tentativave të shumta të mjekëve, i mituri nuk ka mundur t'i mbijetojë dot plagëve të marra.

Pas sulmit, i mituri kishte humbur njërën veshkë dhe se e kishte të pamundur të mbijetonte pa ndihmën e aparatit frymëmarrës.

Sipas mjekëve të spitalit, qentë endacakë e kanë sulmuar shumë keq të miturin, ndaj dhe nuk ka mundur të fitojë betejën me plagët e marra. /albeu.com/


Shtuar më 19/03/2017, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}