Dy shqiptarë plagosen në Bazel (FOTO LAJM)

Të dhtëna me armë dhe therrje me thikë mes dy shqiptarëve dhe një italiani ka ndodhurBazel të Zvicrës.

Ngjarja ka ndodhur pas orës 02.00 pas mesnate, kur qyteti ka rënë në qetësi.

Policia ka informuar se ka arrestuar dy qytetarë, një shqiptar dhe një italian, të moshave 50 dhe 40 vjeç, raporton INA.

Këta dy persona dyshohet se kanë plagosur një shqiptar të moshës 35-vjeçare.

Sipas burimeve policore, zënka ka ndodhur për shkak të hesapeve të grupeve për biznese. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2014, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori