Dy shpërthime pranë universitetit “Kiril dhe Metodij”
Universiteti "Kiril dhe Metodij" ka raportuar mbrëmë rreth orës 22.00, se në ambjentet e universitetit janë dëgjuar dy shpërthime.

Policia ka informuar se nga shpërthimet nuk ka patur as dëme në njerëz dhe as dëme materiale.

Forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.

Ende nuk ka informacione të tjera lidhur me këtë ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori