Dy makina të OSBE-së mbërrijnë në Likovë
Dy makina të OSBE-së gjenden aktualisht në Likovë. Edhe pse policia i ka lejuar që të nisen drejt Gushincës, ata kanë vendosur të mos vazhdojnë më tej pasi makinat nuk janë të blinduara.

Para pak kohësh drejt Gushincës janë nisur ekipet e televizionit Sitel dhe disa gazetave të tjera edhe pse policia nuk ka garantuar për sigurinë e tyre fizike. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2015, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori